Youtube Kanalımız

Turing Kültür Sanat Kanalı için tıklayınız.

 

Kültür ve sanatın daimi destekçisi Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu; Seyrantepe Genel Merkez Salonu’nda tarih, edebiyat, psikoloji, sosyoloji, tıp, mimari, mühendislik vb. alanlarda tecrübeli hocalarımızın katıldığı seminer ve konferanslar düzenlemektedir. 

Aynı zamanda başarılı iş adamlarımızı konuk ettiğimiz “Hayata Dair Söyleşiler” programımızda, konuk olan misafirimizin başarı hikayesi, deneyimleri, yaşamında izlediği yol haritası ve bu zamana kadar karşılaştığı zorluklarla nasıl mücadele ettiği ile ilgili samimi bir konuşma seyrinin takip edildiği program sayesinde öğrencilerimiz, konuklarımızın tecrübelerinden istifade edebilmektedir.

Bununla birlikte başta Türk müziği olmak üzere, solo konserler, İstanbul Fasıl Topluluğu’nca icra edilen fasıl meclisleri, Türk Halk Müziği ve Klasik Batı müziği gibi pek çok konser tertip edilmeye devam edilmektedir.
Siz değerli sanatseverlerin katıldıkları programları tekrar izleyebilmelerine, iştirak edemeyenlerin ise programlarımıza ulaşabilmelerine imkan sağlamak maksadıyla tüm kültür-sanat etkinlikleri profesyonel kamera çekimi ile kayda alınmakta ve en kısa sürede hem Turing kültür-sanat kanalımızda hem de kurum internet sitemizde yayımlanmaktadır.