Turing Genel Merkezi

Turing Genel Merkezi

Turing Genel Merkezi, 1994 yılında eski binasının yetersiz gelmesi nedeniyle Seyrantepe’deki 10.208 m² ‘lik araziye inşa edilmiş bir kampüstür. Bünyesinde; muhasebe, hukuk ve kültür-sanat proje bürolarının bulunduğu ilk bina; 150 kişi kapasiteli konferans salonunun, kitap sayısı 15 bini aşan Turing Kütüphanesi’nin ve Triptik hizmetlerinin yapıldığı ana bina; modern materyallerle donatılmış 10 dersliğin ve hekim odasının olduğu 2 ayrı bina olmak üzere toplam 5 yapı bulunmaktadır. Aynı zamanda bahçemizde misafirlerimizin ağırlandığı yemek yiyip sohbet edebildikleri Pembe ve Yeşil Sera’larımız mevcuttur.

Öğrencilerimizin ve motokurye eğitimlerinin, triptik hizmetlerinin ve özellikle de kültür-sanat etkinliklerinin ana mekânı olan Turing Seyrantepe Genel Merkezi, oldukça sevilen etkinlikleri ve eşsiz bahçesiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Seyrantepe Genel Merkezi’nde; Erguvan’dan Köknar Çamı’na, Kiraz ağacından Filbahri Çiçeği’ne, Leylak’tan Dut ağacına toplam 43 tür ağaç ve 26 çeşit 925 çiçek yer almaktır. 

Şehrin kalbinde, çiçek kokuları ve kuş sesleri eşliğinde sohbetlerin gerçekleştirildiği bahçemiz, öğrencilerimiz ve misafirlerimize sosyalleşebilecekleri doğal bir mekân sunmaktadır.

İstanbul’da triptik hizmetlerinden yararlanmak isteyen yerli ve yabancı müşterilerimiz Seyrantepe’de yer alan Turing Genel Merkezi’ne gelerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Triptik hizmetlerinden faydalanmak için farklı şehirlerde yer alan triptik bürolarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

crosschevron-down