Touring Triptik Offices

İstanbul - Head Office

Huzur Mah. Fazıl Kaftanoğlu Cad. No:2 Seyrantepe, Sarıyer, İstanbul
Weekdays: 08:00 - 13:00 
                       13:30 – 17:00
+90 (212) 282 81 40
+90 (212) 395 38 38
+90 (212) 282 80 42
turing@turing.org.tr
Triptik & Insurance: triptik@turing.org.tr

Ağrı - Gürbulak

Gürbulak Sınır Kapısı Doğu Beyazıt, Ağrı
Everyday: 08:00 - 17:00
+90 (472) 321 20 36
+90 (530) 967 31 55
+90 (472) 321 20 36
gurbulak@turing.org.tr

Ankara

Bahçelievler 54. Cadde 50. Sokak No: 7 Kat: 1 Çankaya, Ankara
Weekdays: 08:00 - 17:00
+90 (312) 213 29 47
+90 (532) 252 17 93
+90 (312) 215 46 53
ankara@turing.org.tr

Antalya

Varlık Mah. Piri Reis Caddesi No:32/C Muratpaşa / ANTALYA 
Weekdays: 08:00 - 17:00  
+90 (242) 247 06 99
+90 (530) 967 31 50
+90 (242) 247 06 99
antalya@turing.org.tr

Edirne - İpsala

İpsala Sınır Kapısı, Edirne
Everyday: 07:00 - 22:00
+90 (284) 616 15 74
+90 (530) 967 31 58
+90 (284) 616 15 74
ipsala@turing.org.tr

Edirne - Kapıkule

Kapıkule Sınır Kapısı, Edirne
Everyday: 08:00 - 17:00
+90 (284) 238 24 04
+90 (532) 253 32 57
+90 (284) 238 24 04
kapikule@turing.org.tr

Hakkari - Yüksekova

Yeşildere Mah. Cengiz Topel Cad. Ofis İş Merkezi Kat.2 Yüksekova, Hakkari
Weekdays: 08:00 - 17:00   
+90 (438) 361 22 39
+90 (533) 529 70 11
+90 (438) 361 22 39
esendere@turing.org.tr

Hatay

Haraparası Mah. 6018 Sk. Mansuroğlu İşhanı Kat:2 5/4 HATAY
Weekdays: 08:30 - 17:00

Hatay TURİNG was temporarily closed due to earthquake.
+90 (326) 432 30 05
+90 (530) 967 31 51
+90 (326) 432 30 05
hatay@turing.org.tr

Iğdır

Söğütlü Mah. İrfan Cad. Taşkınsu Pasajı N.8/T14 - Iğdır
Weekdays: 08:00 - 17:00
+90 (476) 226 47 72
+90 (530) 967 31 53
+90 (476) 226 47 72
igdir@turing.org.tr

İzmir

Alsancak Mah. 1473 Sok. No.5 Muzaffer Tuzcuoğlu İş Merkezi K: 2 D: 202 Konak, İzmir
Weekdays: 08:00 - 17:00

Turing İzmir will be closed between on Feb. 1, 2023 – Feb. 28, 2023 
+90 (232) 421 71 49
+90 (533) 321 65 62
izmir@turing.org.tr

Mersin

Camii Şerif Mah. Mücahitler Cad. No: 10 Karadağ İş Hanı No: 2/10 Akdeniz, Mersin
Weekdays: 08:00 - 17:00
+90 (324) 232 12 47
+90 (530) 967 31 59
+90 (324) 232 12 47
mersin@turing.org.tr

Van

Bahçıvan Mah. Cumhuriyet Caddesi 1.Sokak Yüzüncü Yıl İş Merkezi B Blok Kat:1 No:3 İpekyolu / VAN
Everyday: 08:00 - 17:00
+90 (432) 793 21 73
+90 (530) 967 31 60
+90 (432) 793 21 73
kapikoy@turing.org.tr
crosschevron-down